A következő címkéjű bejegyzések mutatása: csapatsapka / team cap. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: csapatsapka / team cap. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. június 30., kedd

Hajtás Pajtás & Gls messenger cap by Serin


Nyár közepétől a Hajtás Pajtás Városi Bringabolt és Futárszolgálat kézbesíti és veszi fel a GLS Hungary minden V. kerületi csomagját. A feladathoz az elektromos rásegítéssel ellátott Bullittok mellett 250 kg teherbírású, 3 kerekű pedeleceket, illetve az ország első tisztán elektromos üzemű csomagszállító furgonját (Nissan eNV200) vetik be, hogy egyetlen kipufogónak se kelljen eldördülnie a város szívében.
A Gls futárok sapkáját mi készítettük


2012. augusztus 30., csütörtök

Tilos Rádió spec. edition bicycle caps

Péntek -Szombaton a Tilos Rádió 21éves szülinapját ünnepli a Mika Tivadarban, ahol ismét hozzájuthattok Tilos rádiós Serin biciklis sapkához!!!!
Menjetek, táncoljatok, mulassatok, támogassátok a rádiót!!:)
http://www.facebook.com/events/380997718632274/

2010. augusztus 18., szerda

Serin munkafolyamatok képekben.Vol3

Az elmúlt pár nap nehézsége ellenére, miszerint az interlock és a varrógép is cserbenhagyott készülnek a sapkák.
Újból a Debrecen sapik, összevarrva és a finisben megörökítve:)

2010. augusztus 16., hétfő

Serin munkafolyamatok képekben vol 2.


A munkafolyamat második fázisa azon sapiknál amik csapat számára készülnek ,
vagy a Budapest sapik esetében is a szitázás.
Így néznek ki a szitázott még össze nem varrt sapi alkatrészek.
Ezek épp Debrecen városába mennek majd, egy helyi aktív bike polo csapat
számára ill pár kedves helyi biciklis számára.
A budapest városában polozó fiúk fején is ez figyel majd:)

2010. augusztus 6., péntek

Serin munkafolyamatok képekben.Vol1

Egyszer már volt egy olyan fotó ahol azt lehetett meglesni hol készülnek a sapik.
Jöjjön most egy olyan ahol azt lehet végigkövetni , hogyan készülnek.
Mennyi munkafolyamat van , és hogyan jutunk el a kész Serin sapi létrejöttéig.

Sok-sok Budapest sapkán fogjátok ezt látni miből lesz a cserebogár:)

Első és legfontosabb az anyagbeszerzés, amire egy spéci postás biciklit használok már.Sokmindent elbír, környezettudatos , és elfér benne a kis segítőm, Lufi (kutyusom):):):)
Utána , ha megvannak az anyagok, kiszabásra kerülnek, és ilyen kis tömbökbe tömörülnek.

Folyt köv:)

Keresés ebben a blogban

Powered By Blogger

Rendszeres olvasók

Blogarchívum